На 5 мільйонів гривень збільшили фінансування Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на 2021-2023 роки.

Про це повідомляється на офіційному сайті Рівненської обласної ради.

Таке рішення підтримали депутати обласної ради на позачерговій сесії 15 лютого. Тож загалом фінансування програми у 2022 році становитиме майже 7 мільярдів гривень. Додаткові кошти потрібні передусім на облаштування місць дислокації чотирьох батальйонів територіальної оборони області.

Як зазначив керівник регіонального управління територіальної оборони ЗСУ «Захід» Олександр Кяго, однією з найнагальніших потреб зараз є підготовка кімнат для зберігання зброї у цих приміщеннях. Їх потрібно облаштувати у найстисліші терміни.

Водночас командир бригади тероборони Рівненської області Олександр Цись повідомив, що нині формування тероборони проходить згідно з планом: бригада укомплектована на 74%, однак на кінець лютого цей показник мають намір підвищити до 90%. Відповідні зміни депутати також внесли до обласного бюджету Рівненщини на 2022 рік.

Як зазначив заступник начальника 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців Державної прикордонної служби України Володимир Шубравий, зараз військові посилено збирають інформацію щодо проведення спільних російсько-білоруських навчань та вживають усіх заходів для посилення захисту кордону.

«Ми обговорювали необхідність зібрати позачергову сесію і розглянути важливі питання вже відтоді, як ворожі війська почали скупчуватися біля наших кордонів. Наголошую на тому, що на сьогодні територіальна оборона, захист країни та питання медицини є для нас пріоритетними, і тому на них звертаємо увагу насамперед», – зазначив голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Нині на Рівненщині відбуваються сесії місцевих рад у територіальних громадах. На розгляд депутатів також виносяться питання щодо підтримки територіальної оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прокоментувати