Органи прокуратури Рівненської області з початку року до Рівненського окружного адміністративного суду пред’явили вже 2 позовних заяви в інтересах держави до органів місцевого самоврядування, аби визнати протиправною їх бездіяльність. Ради зобов’яжуть вжити заходів щодо виготовлення правовстановлюючих документів на 3 земельні ділянки орієнтовною площею 7 гектарів, на яких розташовані сміттєзвалища твердих та інших побутових відходів.

Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура на своєму офіційному сайті.

Прокурори встановили факти неоформлення речових прав на земельні ділянки під сміттєзвалищами сільськими радами Рівненського та Сарненського районів.

Через таку бездіяльність органів місцевого самоврядування не визначеними залишаються межі сміттєзвалищ. Це унеможливлює належний нагляд за дотриманням законодавства про відходи з боку контролюючих органів та призводить до серйозних екологічних проблем у громадах – забруднення атмосферного повітря, земель та ґрунтових вод поруч з такими об’єктами.

Нагадаємо, що комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів Волинської обласної ради підтримала клопотання громад про виділення коштів на природоохоронні заходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прокоментувати