Зі спортивними змаганнями, мистецькими заходами, вуличною їжею, концертом, дискотекою та вечірніми посиденьками біля багаття відсвяткували володимирчани свято молодості. У неділю, 27 червня кожен, хто проводив час на святкових заходах, міг віднайти собі розвагу до душі.

Про це повідомляє Володимир-Волинська міська рада на своїй сторінці у Фейсбуці.

Від самого ранку у громаді розпочались святкові заходи зі спортивних змагань, зокрема на міському пляжі відбувся турнір з пляжного волейболу, Переможці турніру, в якому брали участь 11 команд. Перемогу у турнірі здобули Андрій Войтичук та Анатолій Терещук, друге місце здобули Іван та Володимир Луцюки, а третє місце вибороли Олексій Степасюк та Олег Стегній.

У парку «Слов’янський» захоплювали своєю силою та витривалістю учасники  фестивалю «Козацькі розваги». Тим часом у культурно-мистецькому центрі художники-пленеристи ділились своїми професійними секретами під час майстер-класів. Протягом дня у парк «Слов’янський» заманювали гостей аромати вуличної їжі, яку готували просто неба на фуд-кортах.

А увечері на сцені парку розпочалось головне дійство  – концертні виступи танцювальних та музичних гуртів. Шквал овацій викликали запальні танцювальні виступи колективу жінок, котрі займаються за фітнес-програмою Zumba під керівництвом тренерки Валентини Карпюк, а також вихованців M-Jump Dance School Романа Дячка.

Під гучні оплески виходили на сцену юні моделі школи CS-models, якою опікується співзасновниця ГО «Креатив студіо» Анастасія Азанова. Під час дефіле дівчата продемонстрували колекцію брендованих футболок з туристичним логотипом міста. Ніхто не міг встояти на місці, аби не потанцювати, коли на сцені виступали гурти «Oznaka» та «ETNATERRA». Насамкінець відбулась дискотека від DJ SHAMAN.

Для тих, хто не дуже полюбляє танці, організатори свята підготували чудову альтернативу – балачки від ГО «Креатив студіо» на «Креативній галявині» у парку, а також посиденьки біля вогнища на валах Городиша.

 

 

Нагадаємо, у Луцьку до Дня молоді 28 червня відбувався концерт, а також у парку імені Лесі Українки діяло декілька локацій, зокрема бодіарт, стрільба з лука, козацькі розваги, змагання з брейку та інші.

Прокоментувати