Уродженка Луцька юна кіноакторка Юлія Каспрук зіграла роль у популярному українському телесеріалі «Водна поліція». Героїня Юлії – одна із групи студентів, які таємниче зникли під час прогулянки на катері поблизу Києва.

Про деталі зйомок Юлія Каспрук розповіла незалежному інформаційному порталу Є-ІНФА.

«Зйомки були не з простих, бо знімали довго, і холодно було, і біля води… А на землі приходилося для кадру лежати. Але я страшенно задоволена, що змогла. Правда, потім трохи простигла все ж», – розповіла Юлія.

За сюжетом група студентів орендували катер і вирушили у прогулянку Дніпром неподалік Києва та зникла. За кілька днів водна поліція виявила труп у Дніпрі, ним виявився матрос зниклого катера. Експертиза встановила, що він втонув, але у морській воді, що поставило у тупик слідство. Спершу підозра у вбивстві впала на власника ферми, де вирощують екзотичні фрукти. Однак пізніше слідство прийняло несподіваний поворот, виявилося, що студенти стали випадковими свідками екологічного злочину, який міг призвести до катастрофи у столиці.

Юлія Каспрук –  лучанка, яка вже понад три роки проживає у Києві, навчається на акторському та активно знімається у кіно, кліпах та рекламі. Раніше дівчина отримувала епізодичні ролі, та згодом стала отримувати й більш серйозні. Наприклад, грала у таких серіалах як  «Слід 2» та «Сліпа».

Юлія додає, що, не дивлячись на те, що часто доводиться працювати по 12 годин на добу на знімальному майданчику, вона отримує величезне задоволення від своєї роботи, постійно вчиться і розвиває навики майстерності. Також юна кіноакторка розповідає, що хоч довгий час живе у Києві, все ж любить своє рідне місто Луцьк і часто приїздить сюди для того, щоб відпочити від скаженого столичного темпу, відвідати рідних, друзів та своїх вчителів.

Нагадаємо, що влітку 2021 року Юлія Каспрук поділилася своїми враженнями про зйомки у популярному серіалі  «Сліпа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Прокоментувати