У вівторок, 20 липня, о 19:00 відбудеться благодійний концерт, на якому збиратимуть кошти для Петра Жукалюка. Хлопцю лише 17, він учасник Національної збірної команди України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів із порушенням зору. Цього року у Петра виявили агресивну форму раку.
Про це повідомляють волонтери Благодійного фонду “З Богом у серці”.
Нині Петро проходить хіміотерапію і очевидно, що це лікування потребує значних коштів. Та це лише початок, потрібна також операція – видалення пухлини і заміна кульшового суглоба на імплант. А це понад 500 000 гривень.
Лучан та гостей міста запрошують на благодійний концерт у місті Луцьку: у вівторок, 20 липня, о 19:00 на вулиці Лесі Українки 61.
“Долучайтеся – можливо це саме та нагода врятувати світле і щире життя”, – пишуть організатори.
Для тих, хто хоче допомогти прямо зараз:
  • Швидке посилання на переказ для клієнтів будь-якого українського банку – http://bit.ly/3gCzrQy
  • Картка Благодійного Фонду «З Богом у серці» – 4246 0010 0224 4295 (працює і для міжнародних переказів із конвертацією у гривні. При потребі вказати ім‘я, вказуйте назву фонду Z Bogom u serdsi, або ім’я директора фонду — Бадалян Марія/ Badalian Mariia)
  • Пошук за назвою у Приват24 – Платежі -> БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД З БОГОМ У СЕРЦІ.

Нагадаємо, засновниця Благодійного фонду Марія Бадалян повідомляла, що Петра з Луцька направили у Київ до Національного інституту раку, він потребує операції, яка дасть йому змогу подолати рак. На нього чекає видалення пухлини і заміна кульшового суглобу на імплант. На операцію потрібна значна сума — 500 000 гривень.

Прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.