У неділю, 27 червня, у Луцьку відзначали День молоді. У Центральному парку відпочинку імені Лесі Українки діяли одразу декілька локацій, відвідати які прийшли сотні лучан та гостей міста.

На святкуванні були присутні журналісти Є-ІНФА.

На центральному вході до парку імені Лесі Українки змонтована сцена. Своїми талантами лучан тішать юні виконавці та творчі колективи. Поряд фотосесію для маленьких учасників свята організували патрульні полціейські. Діти шикуються в чергу, аби сфотографуватися у справжньому бронежилеті на фоні патрульного автомобіля. Патрульні проводили схожу акцію і на День захисту дітей, і привернули до себе чималу увагу малечі.

На центральні алеї розмістилося декілька локацій. Зокрема, всі охочі могли спробувати на собі боді-арт або ж одноразові татуювання. Тут переважає патріотична тематика малюнків, за словами художника – чимало дітлахів зробили собі “тату” з Тризубом, користувалися також користувалися попитом зображення тварин.

Дещо далі – ще більш патріотична локація. Тут під запальну музику з репертуару “Тіні Сонця” вправляються у двоборствах справжні юні козаки. Всі охочі могли поборотися в колі чи ж позмагатися у перетягуванні. У локації навпроти можна було попрактикувати стрільбу з лука. Однак, це для старших. А от зовсім маленьким учасникам свята сподобалася інша локація – де можна було погратися зі справжніми живими кроликами. З пухнатими вушастиками залюбки фотографувалися і хлопці і дівчата.

На протилежній стороні парку юнаки організували танцювальний батл. Найбільш вправні виконавці брейку отримали нагороду від організаторів.

Загалом надвечір у парку відпочинку зібралося чимало людей, у День молоді цікаву для себе локацію могли підібрати всі – як зовсім маленькі, в кого вся молодість ще попереду, так і люди старшого покоління, які в душі попри все залишаються молодими.

Редакція Є-ІНФА вітає українську молодь зі святом! Бажає оптимізму, невичерпної мотивації у прагненні до свої мети та успіхів в усіх починаннях! Пам’ятайте, що молодість – це стан душі, а не цифра у паспорті!

Запальні танці в парку Лесі Українки
Глядачі із захоплення насолоджуються концертом
Обійми під романтичні композиції

 

День молоді зібрав молодь різних поколінь

 

Танцюють всі

 

День молоді – сімейне свято
Романтичні моменти концерту

Нагороду отримують і наставники і підопічні
У парку імені Лесі Українки людно

Приміряти форму поліцейського захотіли не лише діти

Майбутнє Патрульної поліції

Пройти в “п’яних” окулярах рівно не так вже й просто

Майбутній “Шумахер”

Тут можна “тюнінгувати” своє тіло

Козацькі розваги

 

Кролики…

 

За порядком слідкує Нацгвардія

Майже в яблучко

Складні трюки брейку…

 

 

Прокоментувати