Затриманий білоруськими силовиками опозиційний журналіст та один із засновників Telegram-каналу NEXTA Роман Протасевич записав відео, в якому сказав, що перебуває в СІЗО №1 у Мінську і дає свідчення “за фактом організації масових заворушень у Мінську”.
Відео опублікував Telegram-канал NEXTA ввечері 24 травня.

На відео він розповів, що співпрацює зі слідством. Роман Протасевич зазначив, що зі здоров’ям у нього “все гаразд”. На лобі у нього помітна подряпина, а за декілька годин до оприлюднення відео в мережу потрапила інформація, що він має проблеми із серцем і перебуває у лікарні в тяжкому стані.

“Зараз я перебуваю в СІЗО №1 міста Мінська. Можу заявити, що жодних проблем зі здоров’ям, зокрема із серцем або якимись іншими органами, у мене немає. Ставлення з боку співробітників максимально коректне і законне. Також зараз я співпрацюю зі слідством і даю свідчення за фактом організації масових заворушень у Мінську”, – сказав журналіст.

Нагадаємо, літака, в якому летів Роман Протасевч, посадили в аеропорту Мінська у результаті повідомлення про нібито замінування. В результаті перевірки вибухових предметів не знайшли, але затримали білоруського опозиціонера. Україна офіційно засудила дії білоруської влади, а пізніше закрила авіа сполучення з Республікою Білорусь.
Прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.