Є-ГОЛОВНЕ

УЄФА вимагає прибрати надпис “Героям Слава!” із форми Національної збірної України з футболу, прокремлівський олігарх Віктор Медведчук за рішенням суду має сплатити 300 тисяч гривень видавництву “Віват” у справі про книжку Вахтанга Кіпіані, шестеро суддів Конституційного Суду України заблокували його роботу: Є-ІНФА підібрала для вас головні новини дня, 10 червня.

  • Союз європейських футбольних асоціацій зажадав від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис “Героям слава”. “УЄФА вимагає, щоб Україна внесла зміни до форми EURO2020, щоб прибрати “політичне” гасло, яке викликало протести з боку Росії”. У свою чергу вимога УЄФА викликала обурення з боку українських вболівальників.
  • Київський апеляційний суд постановив стягнути з кума Володимира Путіна, прокремлівського олігарха і нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука близько 300 тисяч гривень на користь видавництва “Віват” у судовому процесі, ініційованому ним самим щодо книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”.
  • Шестеро суддів Конституційного суду України в четвер в ультимативній формі заблокували діяльність КСУ з розгляду важливих, суспільно значимих справ: про медичні гарантії, про пенсійне забезпечення державних службовців, про функціонування української мови як державної. Причиною такого відкритого шантажу стала їхня ультимативна вимога забезпечити участь у судових засіданнях колишнього голови КСУ Олександра Тупицького. За даними журналістів, цими суддями є Віктор Городовенко, Ірина Завгородня, Віктор Кривенко, Олександр Литвинов, Сергій Сас і Петро Філюк.
  • Осіб, щеплених від коронавірусу російською вакциною “Супутник” в Україну не пропускатимуть.
  • Європейський парламент закликав запровадити додаткові санкції проти Білорусі та відсторонити її від спортивних подій.”Парламент закликає ЄС покарати причетних до примусової посадки літака в Мінську 23 травня та затримання журналіста Романа Протасевича. Євродепутати рішуче засуджують викрадення літака авіакомпанії Ryanair як акт державного тероризму і закликають звільнити Протасевича та Софію Сапегу, а також всіх інших політичних в’язнів”, – йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.
Прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.