Є-ГОЛОВНЕ

Збірна України обіграла Швецію та вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату Європи з футболу, у Польщі українців побили за мову, першому Президенту України зробили операцію на серці, – Є-ІНФА підібрала для вас головні новини дня, 29 червня.

  • Національна Збірна України з футболу у вівторок, 29 червня, обіграла збірну Швеції та вперше в історії вийшла до однієї четвертої Чемпіонату Європи з футболу.
  • У польському місті Познань на групу українців напав агресивний чоловік, один з українців від удару втратив свідомість. За словами потерпілого, агресивний чоловік був п’яний і шукав приводу, а коли почув, що компанія розмовляє українською, почав чіплятися.
  • Перший президент України, а також представник в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук переніс операцію на серці. Відзначається, що про стан Кравчука нічого невідомо.
  • Самопроголошений “президент” Білорусі Олександр Лукашенко звернувся зі словами настанови до молоді, яка, як він запевняє, одного разу очолить країну, і порадив їй берегти імідж. Також Лукашенко не забув похвалитися, як вчився “на відмінно” у суворих вчителів.
  • Російська влада повідомила, що у країні виявили штам коронавірусу “Дельта плюс”. Відомо, що особливістю штаму коронавірусу “Дельта плюс” є зниження активності антитіл до вірусу у перехворілих COVID і вакцинованих.
Прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.